top of page

Tue, May 25

|

improdancefest instagram ve zoom hesapları

improdancefest | Cansu Ergin JanushDance Doğaçlama Dans Atölyesi

24-30 Mayıs arasında gerçekleşecek 10 farklı ülkeden 29 dansçı ve akademisyenin yer aldığı uluslararası çevrimiçi doğaçlama festivalinde; 25 Mayıstaki doğaçlama atölyesi ve 27 Mayıs sanatçı konuşma etkinliklerime improdancefest kayıt formunu doldurarak ücretsiz katılabilirsiniz.

improdancefest | Cansu Ergin JanushDance Doğaçlama Dans Atölyesi
improdancefest | Cansu Ergin JanushDance Doğaçlama Dans Atölyesi

Saat ve Yer

May 25, 2021, 9:00 PM – 10:00 PM

improdancefest instagram ve zoom hesapları

Etkinlik Hakkında

“Uluslararası Çevrimiçi Doğaçlama Dans Festivali” 24-30 Mayıs tarihleri arasında geçekleşecek.

1 hafta sürecek festivalde 10 farklı ülkeden 29 ayrı performansçı, dansçı, akademisyen ve sanatçı yer alacak.

Bağımsız ve herhangi bir sponsor olmaksızın düzenlenen festivalde Türkiye, Almanya, Amerika, Fransa, Gürcistan, Japonya, Macaristan, Polonya, Romanya ve Yunanistan’dan katılan sanatçıları misafir edecek. Festivale dünyanın her yerinden profesyonel veya amatör, dans ile ilişkisi hangi düzeyde olursa olsun,ilgili herkes ücretsiz bir şekilde katılabilecek.

Festival programında atölyeler, performanslar, etkileşimli seanslar ve sanatçı konuşmalarının yanı sıra katılımcıların deneyimine dayalı etkinliklere de yer verilecektir.

Katılımcılar, Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilecek olan Çevrimiçi Uluslararası Doğaçlama Dans Festivali’ne katılımcılar Zoom ve İnstagram üzerinden erişebilecekler. Etkinlikler İngilizce ve Türkçe olarak ilerleyecek ve ihtiyaç halinde çeviri desteği sağlanacak.

Etkinliklere erişim için: @improdancefest hesabını takip edebilirsiniz. Profildeki linkten katılımcı formunu doldurarak ücretsiz etkinliklere katılabilirsiniz.

Festivalde yer alacak sanatçılar:

Andriana Plessa, Ayumi Toyabe, Berk Can Ceylan, Bengi Sevim Yörük, Beliz Demircioğlu, Berrak Yedek, Canan Yücel Pekiçten, Cansu Ergin, Company Rau- Korhan Başaran, Nikki Holck, Elena Valls Garcia, Dani Cole, Atmasyon Dans Kumpanyası- Dilek & Steven Champs, Diren Ezgi Yıldızkan, Ekin Tunçeli, Ekin Ançel, Eryfili Drakopoulou, Endangerhood, Funflows, Gizem Aksu, Hoek Collective,

Ingo Reulecke, Joakim Stephenson, Kamola Rashidova, Klank.ist, Lina Gomez, Ladjanszki Marta, Magda Skowron, Marie Rosko, Nikolai Galen, Sabina Andre Allen, Taldans, Talin Büyükkürkciyan, Tuğçe Ulugün Tuna, ValentineXX_ xyztd, Yoshiko Chuma

Festival Ekibi

Kurucu ve Direktör: Damla Durman

Danışman: Genco Gülan

Yürütücü Ekip: Cemre Özkan, Erkan Akbulut, Esma Akın, Melisa Meryem Demirbilek, Pırıl Gündüz, Serhan Şerefoğlu

Afiş ve Tasarım: Gamze Çehreli

İletişim: improdancefestival@gmail.com

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page