top of page

Sat, May 26

|

SALT Galata

Dönüşen kent hikayeleri – Peki şimdi? / Rezidans Sanatçıları ile

"Dönüşen kent hikayeleri – Peki şimdi?" yuvarlak masa buluşmaları “21. yüzyılda kentlerin dönüşümü” teması etrafında içinde bulunduğumuz dönüşüm sürecini ve gelecek fikirlerini paylaşmak üzere ortaya çıkan bir açık alan olarak Atelier Muse tarafından kurgulandı. Detay için Hemen Katıl'a tıkla...

Dönüşen kent hikayeleri – Peki şimdi? / Rezidans Sanatçıları ile
Dönüşen kent hikayeleri – Peki şimdi? / Rezidans Sanatçıları ile

Saat ve Yer

May 26, 2018, 2:00 PM – 4:00 PM

SALT Galata, Arap Cami Mahallesi, Bankalar Cd. No:11, 34420 Beyoğlu/İstanbul, Türkiye

Etkinlik Hakkında

"Dönüşen kent hikayeleri – Peki şimdi?" yuvarlak masa buluşmaları “21. yüzyılda kentlerin dönüşümü” teması etrafında içinde bulunduğumuz dönüşüm sürecini ve gelecek fikirlerini paylaşmak üzere ortaya çıkan bir açık alan olarak Atelier Muse tarafından kurgulandı.

Etkinliğin ilk buluşması, (Re)union Lisbon ve Atelier Muse tarafından düzenlenen (Re)union Tematik Rezidans Programı sanatçılarının katılımı ile gerçekleşiyor. Misafir sanatçılar Joahn Volmar, Mauricia Neves, Sofia Marques Ferreira, Cansu Ergin'in de özel katılımıyla, bu araştırma odaklı rezidans programı sürecindeki gözlemlerini paylaşacaklar. Yerel katılımcıların paylaşacağı deneyimler, sanatçıların araştırma süreçlerine katkıda bulunurken, katılımcı kültür politikalarının yapılandırılmasına dayalı girişimleri destekleyecek. Dolayısıyla her alandan katılımcıya açık olarak gerçekleşecek etkinlikte buluşmayı heyecanla bekliyoruz.

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page